zájezdy

ECO River Camp, Radovljica - Ceny aktuální pro rok 2020 - Pitchup®

Skotská vysočina + EDINBURGH + OSTROV SKYE + LOCH NESS

https://www.radynacestu.cz/skotsko/?a_box=rjd584yr

https://www.radynacestu.cz/spanelsko/pro-rodice-a-deti/?a_box=rjd584yr

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN

Čtvrtek 8. července: V závislosti na čase příletu bude následovat program s průvodcem. Po příletu do Barcelony se dopravíme na hotel, kde se ubytujeme. Na začátku vás seznámíme s ilustrovaným Vašíkem a předáme vám tajný cestovatelský deník, se kterým budeme pracovat po celou dobu zájezdu. V Barceloně nás přivítají papoušci, a pak už začne to pravé dobrodružství – poznáme, jaké to je, ocitnout se mezi žraloky!

Poté, co se ubytujeme v hotelu, přejedeme do centra města a naše první seznámení s Barcelonou proběhne prostřednictvím procházky k moři, která povede krásným Parkem de la Ciutadella, plným papoušků.

V odpoledních či podvečerních hodinách se zájemci navštívíme jeden z největších mořských světů v Evropě – L’Aquarium de Barcelona,které se nachází přímo v přístavu Port Vell. Objevíte zde nejrůznější druhy živočichů a rostlin žijících ve Středozemním moři, projdete se 80 metrů dlouhým podmořským tunelem, kde přímo nad hlavami návštěvníků proplouvají žraloci a zábavnou formou se dozvíte spoustu zajímavostí o životě pod mořem.Můj největší zážitek:

Podmořský svět, výlet lodí, zastávka u moře a stadion Camp Nou. – Šárka Kučerová2.

"Žraločí" tunel - Akvárium Barcelona

Pátek 9. července: Druhý den zájezdu se projdeme barevným světem Gaudího geniality – Parkem Güell, navštívíme nejlákavější místa v Barceloně, ochutnáme místní dobroty a poznáme město z mořské hladiny.

V dopoledních hodinách společně navštívíme Gaudího Parc Güell. Jedná se o rozlehlý park s mnoha uměleckými díly slavného architekta, ze kterých dýchá velká autorova kreativita a představivost. Krásně se zde snoubí příroda s uměním a vy budete mít možnost si tuto krásu vychutnat. Je odtud také nádherný výhled na celé město a moře. Nachází se zde nejznámější Gaudího symbol – salamandr.  

Poté se přesuneme do centra města, kde naši prohlídku začneme na největším barcelonském náměstí Plaça de Catalunya, dále se zastavíme u Fontány Canaletas, o které se říká, že kdo se z ní jednou napije, už navždy bude Barcelonu milovat a bude se sem rád vracet.

Pokračovat budeme na nejznámější a nejrušnější ulici v Barceloně, Las Ramblas, se spoustou drobných obchůdků, živých soch, pouličních muzikantů, malířů a turistů z celého světa. Zastavíme se také na největším městském trhu La Boquería, který je známý nejen velkým množstvím nabízených potravinářských produktů, ale také vysokou kvalitou zboží a určitě zde ochutnáme nějakou z místních dobrot (tapas, cizokrajné ovoce či výtečné ovocné džusy). Během prohlídky zhlédneme i obří sochu Ravalského kocoura. Dále navštívíme historickou gotickou čtvrť Barcelony s její katedrálou a královským náměstím (Plaça Reial) a naši procházku zakončíme u sochy Kolumba.

V odpoledních hodinách budou mít zájemci možnost vyrazit z přístavu na jedinečný výlet lodí, který v Barceloně zajišťují tzv. Las Golondrinas. Během projížďky dlouhé hodinu a půl uvidíte barcelonský přístav Port Vell, krásné dlouhé pláže Barcelonety, Port Olimpic či krásná panoramata města.Můj největší zážitek:

Celý zájezd byl moc hezký. Krásné výhledy, moře, výletní loď, akvárium. Vše bylo nejlepším zážitkem… – Veronika Olbertová3.DEN

Sobota 10. července: Dopoledne se vydáme po stopách legendárního architekta Gaudího, odpoledne se projedeme lanovkou a v podvečer si vychutnáme magickou vodní show.

Dnes nás čeká návštěva nejvýznamnějšího Gaudího chrámu, který je stále nedostavěný, ale o to více oblíbený a velmi hojně navštěvovaný. Nese název Sagrada Familia. Zde strávíme dostatek času, abyste si jej mohli náležitě užít a prohlédnout. Gaudí zanechal v Barceloně výraznou stopu, proto by byl hřích nevidět jeho další neuvěřitelné stavby na vlastní oči. Jedná se o Casa Milà (La Pedrera) či Casa Batlló.

V odpoledních hodinách nás čeká volný program, který můžete strávit dle libosti. Pro zájemce máme připraven výjezd lanovkou na Montjuïc. Jedná se o nezapomenutelný zážitek, kdy budete mít možnost vidět Barcelonu z ptačí perspektivy.

V podvečerních hodinách nás dnes ještě čeká jedinečná světelná a vodní show za doprovodu hudby. Zhlédneme představení Magické fontány „La Font Màgica de Montjuïc en Barcelona“ (vstupné zdarma). Tato fontána byla postavena při příležitosti světové výstavy EXPO v roce 1929 a její show přitahuje stovky diváků.Můj největší zážitek:

Sagrada Familia. – Martina Ježková4.DEN

Neděle 11. července: V závislosti na letovém řádu po snídani individuální program k návštěvě muzeí nebo k nákupům, poté přesun na letiště. Odlet zpět do Prahy. Čtvrtý den je vstupem do ráje pro všechny fotbalové fanoušky. Čeká vás totiž návštěva stadionu FC Barcelony. Ostatní, hurá na pláž! A protože každé dobrodružství má konec i začátek, rozloučíme se s Vašíkem. Ještě předtím ale bude odměna – poklad.

Barcelonské výletní lodě  "Golondrinas"

Poslední den doporučujeme pro fanoušky fotbalu navštívit známý fotbalový stadion Camp Nou. V ceně vstupenky je prohlídka stadionu FC Barcelona, včetně jeho muzea s historií klubu. Projdete se tunelem fotbalistů, šatnami, kabinami komentátorů a stanete na samotném fotbalovém trávníku u střídacích lavic.

Kdo by neměl zájem o návštěvu stadionu, může zbylý čas věnovat individuálnímu programu ve městě, nákupu suvenýrů, dárečků či odpočinku na barcelonských plážích.

PRO RODINY S DĚTMI

10. 12. – 14. 12. 2020Nejprodávanější

Adventní Londýn + VÁNOCE S HARRYM POTTEREM

16 990 Kčz Brna

To nejlepší z Londýna + HARRY POTTER

Z PRAHYHOTEL V LONDÝNĚSNÍDANĚAnglie / Velká Británie

Ondřej Vokatý17 590 Kč15 990 Kč/os.Ukaž zájezdNávštěva studií Warner Bros. – vstupenky v ceně zájezdu21. – 24. 1. 2021 (4 dny) – 

Oblíbený eurovíkend s fundovaným průvodcem, během kterého uvidíte to nejlepší z Londýna a lokality, kde se natáčel dnes již kultovní Harry Potter. Navštívíte studia Warner Bros. s expozicí The Making of Harry Potter, místo vzniku filmu. Projedete se doubledeckerem, lodí po Temži nebo na London Eye. Ponořte se do filmového světa Harryho Pottera a poznejte Londýn!PRO RODINY S DĚTMI

To nejlepší z Londýna + HARRY POTTER

Z OSTRAVYHOTEL V LONDÝNĚSNÍDANĚAnglie / Velká Británie

Eva Staňková17 590 Kč15 990 Kč/os.Ukaž zájezdVstupenky do Studií Warner Bros. v ceně zájezdu18. – 21. 2. 2021 (4 dny) – 

Oblíbený eurovíkend s fundovaným průvodcem, během kterého uvidíte to nejlepší z Londýna a lokality, kde se natáčel dnes již kultovní Harry Potter. Navštívíte studia Warner Bros. s expozicí The Making of Harry Potter, místo vzniku filmu. Projedete se doubledeckerem, lodí po Temži nebo na London Eye. Ponořte se do filmového světa Harryho Pottera a poznejte Londýn!PRO RODINY S DĚTMI

To nejlepší z Londýna + HARRY POTTER + OXFORD

10. 12. – 14. 12. 2020Nejprodávanější

Adventní Londýn + VÁNOCE S HARRYM POTTEREM

16 990 Kčz Brna

To nejlepší z Londýna + EDINBURGH

Z PRAHYHOTEL V LONDÝNĚSNÍDANĚAnglie / Velká Británie

Magdaléna Jurczygová18 690 Kč16 990 Kč/os.Ukaž zájezdVstupenky do Studií Warner Bros. v ceně zájezdu24. – 28. 2. 2021 (5 dní) – 

Napětí, zábava, jedna z nejstarších univerzit na světě… Kde? Míříme do srdce Británie a úchvatného Oxfordu. Se zkušeným průvodcem objevíte nejzajímavější památky Londýna, a navíc filmový svět Harryho Pottera. Projdete se místy, kde se natáčelo, a vyrazíte do studií Warner Bros., kde kultovní série vznikla. Zažijte svět čar a kouzel Harryho Pottera v Londýně i Oxfordu – na vlastní kůži!PRO RODINY S DĚTMI

To nejlepší z Londýna + HARRY POTTER

Z BRNAHOTEL V LONDÝNĚSNÍDANĚAnglie / Velká Británie

Hana Suchánková17 590 Kč15 990 Kč/os.Ukaž zájezdVstupenky do Studií Warner Bros. v ceně zájezdu25. – 28. 2. 2021 (4 dny) – 

Oblíbený eurovíkend s fundovaným průvodcem, během kterého uvidíte to nejlepší z Londýna a lokality, kde se natáčel dnes již kultovní Harry Potter. Navštívíte studia Warner Bros. s expozicí The Making of Harry Potter, místo vzniku filmu. Projedete se doubledeckerem, lodí po Temži nebo na London Eye. Ponořte se do filmového světa Harryho Pottera a poznejte Londýn!PRO RODINY S DĚTMI

To nejlepší z Londýna + WINDSOR, STONEHENGE, OXFORD

To nejlepší z Londýna + HARRY POTTER

Z PRAHYHOTEL V LONDÝNĚSNÍDANĚAnglie / Velká Británie

Ondřej Vokatý17 590 Kč15 990 Kč/os.Ukaž zájezdNávštěva studií Warner Bros. – vstupenky v ceně zájezdu4. – 7. 3. 2021 (4 dny) – 

Oblíbený eurovíkend s fundovaným průvodcem, během kterého uvidíte to nejlepší z Londýna a lokality, kde se natáčel dnes již kultovní Harry Potter. Navštívíte studia Warner Bros. s expozicí The Making of Harry Potter, místo vzniku filmu. Projedete se doubledeckerem, lodí po Temži nebo na London Eye. Ponořte se do filmového světa Harryho Pottera a poznejte Londýn!

To nejlepší z Londýna + WINDSOR

Z PRAHYHOTEL V LONDÝNĚSNÍDANĚAnglie / Velká Británie

Radka Šímová15 990 Kč/os.Ukaž zájezdDvě královské výměny stráží a prohlídka hradu Windsor – vstupenka v ceně18. – 21. 3. 2021 (4 dny) – 

Oblíbený eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Londýna a navštívíte Windsor. Projedete se lodí po Temži i dvoupatrovým autobusem, můžete prožít den přímo královský na hradě Windsor a shlédnout kultovní muzikál Mamma Mia! Vychutnejte si s námi energii i řád tepající metropole a poznejte Londýn i sídlo anglické královské rodiny!

http://www.radynacestu.cz/anglie/londyn/?a_box=rjd584yr


To nejlepší z Florencie + ŘÍM

4 MÍSTA ODJEZDUHOTEL LA PERGOLA V ŘÍMĚSNÍDANĚItálie

Pavel Volf6 490 Kč/os.Ukaž zájezd24. – 28. 3. 2021 (5 dní / 2 noci) – 

Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Florencie a Říma. Uvidíte největší skvosty Florencie, prožijete jedinečné emoce při pohledu na antické památky a vhodíte si minci do Fontány di Trevi. Putujte s námi historií světa a objevte bohatství Florencie a Říma během jediného zájezdu!

To nejlepší z Říma

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚItálie

Šárka Effenbergerová14 490 Kč/os.Ukaž zájezd25. – 28. 3. 2021 (4 dny) – 

Jedinečný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Říma. Proniknete do samotného dějiště gladiátorských her, v muzeích Vatikánu odhalíte kumšt italských umělců a zastavíte se u proslulé fontány di Trevi. Zájezd je ideální pro všechny bez rozdílu věku. Poznejte s námi věčné město, jehož historie je zárodkem celé naší evropské kultury!

To nejlepší z Říma 55+ POMPEJE + NEAPOL

Z PRAHYHOTEL V ŘÍMĚSNÍDANĚItálie

Pavel Volf15 490 Kč/os.Ukaž zájezdVěčné město v pohodovém tempu s výletem za krásami Neapolského zálivu2. – 6. 4. 2021 (5 dní) – 

Jedinečný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Říma a Neapolského zálivu. Proniknete do samotného dějiště gladiátorských her, vhodíte minci do Fontány di Trevi, spatříte majestátní Vesuv a z krásy Pompejí vás zamrazí. Vypravte se s námi do Věčného města i do krajiny vonící cypřiši a poznejte Řím, Neapol a Pompeje!VIP VYZVEDNUTÍ1 žena čeká na sdílení pokoje

To nejlepší z Říma + POMPEJE + VESUV

Z OSTRAVYHOTEL V ŘÍMĚSNÍDANĚItálie

Šárka EffenbergerováVčetně VIP vyzvednutí17 490 Kč/os.Ukaž zájezd7. – 11. 4. 2021 (5 dní) – 

Jedinečný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Říma a Neapolského zálivu. Proniknete do samotného dějiště gladiátorských her, vhodíte minci do fontány di Trevi, spatříte majestátní Vesuv a z krásy Pompejí vás zamrazí. Vypravte se s námi do Věčného města i do krajiny vonící cypriši a poznejte Řím, Neapol, Pompeje a Vesuv!

To nejlepší z Říma + POMPEJE + VESUV

Z PRAHYHOTEL V ŘÍMĚSNÍDANĚItálie

Pavel Volf16 490 Kč/os.Ukaž zájezd8. – 12. 4. 2021 (5 dní) – 

Jedinečný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Říma a Neapolského zálivu. Proniknete do samotného dějiště gladiátorských her, vhodíte minci do Fontány di Trevi, spatříte majestátní Vesuv a z krásy Pompejí vás zamrazí. Vypravte se s námi do Věčného města i do krajiny vonící cypřiši a zažijte Řím, Neapol, Pompeje a Vesuv!

To nejlepší z Říma 55+

AUTOBUSEM

To nejlepší z Florencie + ŘÍM

To nejlepší z Florencie + ŘÍM
Berniniho Fontána čtyř řek na Piazza Navona
Michelangelo Buonarroti: David
Florencii si  zamilujete...
Kolébka renesance Florencie

Z PRAHYHOTEL V ŘÍMĚSNÍDANĚItálie

Šárka Effenbergerová15 490 Kč/os.Ukaž zájezdVěčné město v pohodovém tempu a bez starostí12. – 15. 4. 2021 (4 dny) – 

Jedinečný eurovíkend, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Říma a nemusíte se o nic starat. Průvodce s vámi bude od odletu až po návrat a zařídí vše. Vy si budete užívat a v pohodovém tempu se ponoříte do tajů Věčného města. Zájezd je určen nejen pro starší 55 let. Užijte si aktivně „babí léto“ svého života a poznejte starověký Řím bez starostí!

To nejlepší z Říma + FLORENCIE

Z PRAHYHOTEL V ŘÍMĚSNÍDANĚItálie

Hana Suchánková15 990 Kč/os.Ukaž zájezd2 v 1: Věčné město a Kolébka renesance během jediného zájezdu15. – 19. 4. 2021 (5 dní) – 

Jedinečný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Říma a navštívíte Florencii. Zaskočíte si za skvosty Florencie, prožijete nepopsatelné emoce při pohledu na antické památky a vhodíte si minci do Fontány di Trevi. Putujte s námi historií světa a objevte bohatství Říma a Florencie během jediného zájezdu!http://www.radynacestu.cz/italie/rim/?a_box=rjd584yr

TIP

To nejlepší z New Yorku + OSLAVY ČÍNSKÉHO NOVÉHO ROKU

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚUSA

Barbora Teplanová36 990 Kč/os.Ukaž zájezd9. – 15. 2. 2021 (7 dní / 5 nocí) – 

New York pro cestovatele, jak ho neznáte. Město, které nikdy nespí, při jedinečných barevných oslavách čínského nového roku. S průvodcem, který se vyzná, stihnete největší lákadla a užijete si nevšední atmosféru. Projedete se lodí k soše Svobody, z Manhattanu si vychutnáte pohled na Brooklynský most, nahlédnete pod pokličku newyorské mafie i slavné čtvrti Harlem. Prožijte pravou Ameriku v tepajícím New Yorku při čínských novoročních oslavách!
TIPPRO AKTIVNÍ

To nejlepší z New Yorku + WASHINGTON D.C. + PHILADELPHIA + NIAGARSKÉ VODOPÁDY

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚUSA

Radka Šímová69 990 Kč65 990 Kč/os.Ukaž zájezd2. – 10. 4. 2021 (9 dní / 7 nocí) – 

Americké zážitky z východu… S nadšeným průvodcem se vydáte za zajímavostmi New Yorku, Washingtonu, Philadelphie a objevíte místa, která se zapsala do dějin. Projedete se lodí k soše Svobody i k Niagarským vodopádům. Projdete se po Brooklynském mostě, uvidíte Bílý dům a stanete u bitevního pole v Gettysburgu. Připraveni? Poznávejte nespoutanou i hravou Ameriku východního pobřeží!

To nejlepší z New Yorku + OUTLETOVÉ NÁKUPY

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚUSA

Eva Staňková37 990 Kč/os.Ukaž zájezd21. – 26. 4. 2021 (6 dní / 4 noci) – 

Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z New Yorku. Projedete se lodí až k Soše Svobody, z Manhattanu si vychutnáte pohled na Brooklynský most, projdete se po Wall Street i Broadwai, zrelaxujete v Central Parku a na výhled z Empire State Building nezapomete. Nečekejte, sbalte kufry a vyrazte s námi poznávat Ameriku!

To nejlepší z New Yorku + PHILADELPHIA

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚUSA

Barbora Klement Hůlková38 990 Kč/os.Ukaž zájezd12. – 17. 5. 2021 (6 dní / 4 noci) – 

Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z New Yorku a poznáte kolébku amerického národa, město Philadelphia. Projedete se lodí až k Soše Svobody, z Manhattanu si vychutnáte pohled na Brooklynský most, projdete se po Wall Street, zhlédnete Indepence Hall i slavný Zvon svobody. Poznejte s námi New York i Philadelphii!NOVINKAPRO AKTIVNÍ

To nejlepší z New Yorku + LEDNOVÉ NÁKUPY VE SLEVÁCH

To nejlepší z Washingtonu D.C. + NEW YORK + NÁKUPY

Z PRAHYHOTELYSNÍDANĚUSA

Zdeňka Bohalová48 990 Kč44 990 Kč/os.Ukaž zájezd1. – 7. 6. 2021 (7 dní / 5 nocí) – 

Největší americké městské ikony. Poznejte je na vlastní kůži… Budete stát tváří v tvář Bílému domu, prohlédnete si Kapitol a památníky amerických prezidentů. Projedete se lodí k soše Svobody, vychutnáte si procházku po Wall Street nebo Brodwayi, výhledy na Manhattan či Brooklyn i atmosféru Čínské čtvrti. A užijete si nákupy v outletech. Dopřejte si Ameriku a objevujte Washington i New York v jednom!TIP

New York po americku + CONEY ISLAND

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚUSA

Zdeňka Bohalová44 990 Kč/os.Ukaž zájezd27. 7. – 2. 8. 2021 (7 dní / 5 nocí) – 

Jedinečný poznávací zájezd se zkušeným průvodcem, během kterého poznáte New York jako praví Američané. Poplujete lodí až k Soše Svobody, z Manhattanu si vychutnáte pohled na Brooklynský most, uvidíte New York před boomem mrakodrapů, ochutnáte původní hot dog či typický bagel, zažijete gospelovou bohoslužbu ve stylu filmu Sestra v akci. Zažijte s námi New York jako místní!TIP

To nejlepší z New Yorku + WASHINGTON D.C. + OUTLETOVÉ NÁKUPY

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚUS

To nejlepší z New Yorku +  PŘEDVÁNOČNÍ NÁKUPY

Barbora Teplanová39 990 Kč/os.Ukaž zájezd24. – 30. 8. 2021 (7 dní / 5 nocí) – 

Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z New Yorku a hlavního města Washingtonu. Projedete se lodí k soše Svobody, z Manhattanu si vychutnáte pohled na Brooklynský most, projdete se po Wall Street, zhlédnete Bílý dům a užijte si nákupy v outletech. Připravte se na americké zážitky a poznejte s námi New York i Washington!NOVINKAPRO AKTIVNÍ

To nejlepší z Washingtonu D.C. + NEW YORK + NÁKUPY

Z PRAHYHOTELYSNÍDANĚUSA

Eva Staňková44 990 Kč/os.Ukaž zájezd28. 9. – 4. 10. 2021 (7 dní / 5 nocí) – 

Největší americké městské ikony. Poznejte je na vlastní kůži… Budete stát tváří v tvář Bílému domu, prohlédnete si Kapitol a památníky amerických prezidentů. Projedete se lodí k soše Svobody, vychutnáte si procházku po Wall Street nebo Brodwayi, výhledy na Manhattan či Brooklyn i atmosféru Čínské čtvrti. A užijete si nákupy v outletech. Dopřejte si Ameriku a objevujte Washington i New York v jednom!http://www.radynacestu.cz/usa/new-york/?a_box=rjd584yr


To nejlepší z Lisabonu + PORTO

Z PRAHYHOTEL V LISABONUSNÍDANĚPortugalsko

António Pedro Nobre19 990 Kč/os.Ukaž zájezdGastro zážitek: Ochutnávka pravého portského v Portu27. 2. – 3. 3. 2021 (5 dní / 4 noci) – 

Fantastický eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Lisabonu. Navštítívíte čtvrť Alfamu i hrad Svatého Jiří. Zhlédnete Belémskou věž, ochutnáte pudinkové koláče i typický portugalský likér z cherry Giginhu. Navštívíte starobylé město Porto a dáte si i proslulé portské. Překročte s námi hranici všednosti a poznejte Lisabon a Porto!

To nejlepší z Lisabonu + STŘEDNÍ PORTUGALSKO

Z PRAHYHOTEL V LISABONUSNÍDANĚPortugalsko

António Pedro Nobre20 990 Kč/os.Ukaž zájezdVýlet do Sintry (UNESCO) a Cascais v ceně zájezdu1. – 6. 4. 2021 (6 dní / 5 nocí) – 

Fantastický eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Lisabonu. Projedete se tradiční tramvají a navštítívíte čtvrť Alfamu i hrad Svatého Jiří. Ochutnáte pudinkové koláče i typický portugalský likér z cherry Giginhu. Uvidíte klenoty jako Alcobaca, Batalha a Óbidos. Překročte s námi hranici všednosti a poznejte Lisabon a okolí!

13. 1. – 18. 1. 2021Nejlevnější

To nejlepší z New Yorku + LEDNOVÉ NÁKUPY VE SLEVÁCH

35 990 Kčz Prahy2. 12. – 7. 12. 2020Nejprodávanější

To nejlepší z New Yorku + PŘEDVÁNOČNÍ NÁKUPY

37 990 Kčz Prahy

To nejlepší z New Yorku + WASHINGTON D.C. + PHILADELPHIA + NIAGARSKÉ VODOPÁDY

To nejlepší z Lisabonu + SINTRA + KLENOTY TEMPLÁŘŮ

Z PRAHYHOTEL V LISABONUSNÍDANĚPortugalsko

António Pedro Nobre20 990 Kč/os.Ukaž zájezd7. – 12. 5. 2021 (6 dní) – 

Portugalské poklady z první ruky… Objevte je s průvodcem, který vám ukáže i místa, o kterých se nepíše. Poslechnete si lisabonské příběhy, vychutnáte si sklenku vína ve čtvrti Bairro Alto i proslulé belémské koláčky. Vyrazíte do pohádkové Sintry, uvidíte pýchu Templářů v Tomaru a zažijete západ slunce na hradě Almourel. Dopřejte si Lisabon a templářské klenoty – prožijte Portugalsko, jak ho neznáte!

To nejlepší z Lisabonu + MOŘE + OSLAVY SV. ANTÓNIA

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚPortugalsko

António Pedro Nobre19 990 Kč/os.Ukaž zájezd10. – 14. 6. 2021 (5 dní / 4 noci) – 

Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Lisabonu. Navštítívíte čtvrť Alfamu a hrad Svatého Jiří. Zhlédnete Belémskou věž. Zažijete veselé oslavy sv. Antónia. Ochutnáte grilované sardinky a užijete si pravé portugalské léto na krásných plážích. Překročte s námi hranici všednosti a poznejte nevšední Lisabon!

To nejlepší z Lisabonu + OSLAVY SV. JANA V PORTU

Z PRAHYHOTEL V LISABONU, PORTUSNÍDANĚPortugalsko

António Pedro Nobre23 990 Kč/os.Ukaž zájezd19. – 24. 6. 2021 (6 dní) – 

Fantastický zájezd pro všechny nadšené cestovatele s průvodcem, který se v Lisabonu narodil a provede vás jako nikdo jiný. Zhlédnete hrad svatého Jiří, Belémskou věž, okusíte pudinkové koláče a vychutnáte si atmosféru lisabonských uliček. Navštívíte starobylé Porto, dáte si portské a užijete si největší slavnost roku. Připravte se na portugalské zážitky, na které se nezapomíná!TIP

To nejlepší z Lisabonu + STŘEDNÍ PORTUGALSKO

To nejlepší z Alenteja + VYHLÁŠENÁ PORTUGALSKÁ VÍNA

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚPortugalsko

António Pedro Nobre25 990 Kč/os.Ukaž zájezdUbytování v honosném klášteře ze 16. století28. 9. – 3. 10. 2021 (6 dní / 5 nocí) – 

Tajuplný vinařský region odkrývá své poklady… Objevte Portugalsko jako nikdy předtím! S průvodcem, který se tu narodil, se vydáte do Elvasu s impozantním akvaduktem, do Évory, přezdívané „Florencií Portugalska“, a projdete se úžasnou krajinou nádrže Alqueva. Ochutnáte nejlepší vína i místní speciality. Připraveni? Vydejte se na místa, kam se ostatní nedostanou, a poznejte Alentejo!

To nejlepší z Lisabonu + PORTO

Z PRAHYHOTEL V LISABONUSNÍDANĚPortugalsko

António Pedro Nobre19 990 Kč/os.Ukaž zájezdGastro zážitek: Ochutnávka pravého portského v Portu13. – 17. 11. 2021 (5 dní / 4 noci) – 

Fantastický eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Lisabonu. Navštítívíte čtvrť Alfamu i hrad Svatého Jiří. Zhlédnete Belémskou věž, ochutnáte pudinkové koláče i typický portugalský likér z cherry Giginhu. Navštívíte starobylé město Porto a dáte si i proslulé portské. Překročte s námi hranici všednosti a poznejte Lisabon a Porto!

http://www.radynacestu.cz/portugalsko/lisabon/?a_box=rjd584yr


To nejlepší z Petrohradu + JANTAROVÁ KOMNATA

Z PRAHYHOTEL V PETROHRADUSNÍDANĚRusko

Ján Zubo24 990 Kč22 990 Kč/os.Ukaž zájezd18. – 22. 5. 2021 (5 dní) – 

Výpravný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Petrohradu a navštívíte Carské Selo. Zatajíte dech při otevírání mostů na řece Něvě, zažijete plavbu do překrásných Petrodvorců, kterým se bez nadsázky říká Ruské Versailles a odhalíte tajemství Jantarové komnaty. Přeneste se s námi v čase do carské doby a poznejte Petrohrad!

Máme malé skupinky s přátelským průvodcem. Poznáte tak i skrytá místa, o kterých se běžně nepíše a sami byste je nenašli.

TIP

To nejlepší z Petrohradu + HELSINKY

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚRusko

Vít Malkus31 990 Kč31 590 Kč/os.Ukaž zájezdPlavba lůžkovým trajektem Princess Anastasia z Helsinek do Petrohradu24. – 30. 5. 2021 (7 dní) – 

Finsko versus Rusko – výjimečná kombinace pro vášnivé cestovatele. S fundovaným průvodcem objevíte největší zajímavosti Helsinek a Petrohradu. Budete obdivovat pevnost Suomenlinna, olympijský stadion i helsinské trhy. Dech se vám zatají při otevírání mostů nad Něvou a v Petrodvorcích nevyjdete z úžasu. Cestování je vášeň – připravte se na zážitky a poznejte Helsinky i Petrohrad v jednom!PRO AKTIVNÍ

To nejlepší z Petrohradu + MOSKVA + JANTAROVÁ KOMNATA

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚRusko

Ondřej Vokatý33 990 Kč30 990 Kč/os.Ukaž zájezd24. – 31. 5. 2021 (8 dní) – 

Dvě nejkrásnější ruská města a největší z pokladů Ruska – smršť zážitků pro nadšené cestovatele. Jdeme na to! Objevíte skrytá zákoutí Petrohradu, projdete se po Něvském propektu a nevyjdete z úžasu nad díly Ermitáže či nad krásou chrámu Vzkříšení Krista. Nevynecháte moskevský Kreml, poplujete do úchvatných Petrodvorců a vydáte se do Carského Sela s Kateřinským palácem. Připraveni zažít Rusko? Dopřejte si Petrohrad, Moskvu i Jantarovou komnatu v jednom!
TIPPRO AKTIVNÍ

To nejlepší z Petrohradu + MOSKVA + JANTAROVÁ KOMNATA

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚRusko

Ondřej Vokatý33 990 Kč30 990 Kč/os.Ukaž zájezdTip: Zájezd v období petrohradských bílých nocí14. – 21. 6. 2021 (8 dní) – 

Dvě nejkrásnější ruská města a největší z pokladů Ruska – smršť zážitků pro nadšené cestovatele. Jdeme na to! Objevíte skrytá zákoutí Petrohradu, projdete se po Něvském propektu a nevyjdete z úžasu nad díly Ermitáže či nad krásou chrámu Vzkříšení Krista. Nevynecháte moskevský Kreml, poplujete do úchvatných Petrodvorců a vydáte se do Carského Sela s Kateřinským palácem. Připraveni zažít Rusko? Dopřejte si Petrohrad, Moskvu i Jantarovou komnatu v jednom!

To nejlepší z Petrohradu + HELSINKY

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚRusko

Vít Malkus31 990 Kč30 990 Kč/os.Ukaž zájezdPlavba lůžkovým trajektem Princess Anastasia z Helsinek do Petrohradu21. – 27. 6. 2021 (7 dní) – 

Finsko versus Rusko – výjimečná kombinace pro vášnivé cestovatele. S fundovaným průvodcem objevíte největší zajímavosti Helsinek a Petrohradu. Budete obdivovat pevnost Suomenlinna, olympijský stadion i helsinské trhy. Dech se vám zatají při otevírání mostů nad Něvou a v Petrodvorcích nevyjdete z úžasu. Cestování je vášeň – připravte se na zážitky a poznejte Helsinky i Petrohrad v jednom!TIPPRO AKTIVNÍ

To nejlepší z Petrohradu + JANTAROVÁ KOMNATA

Z PRAHYHOTEL V PETROHRADUSNÍDANĚRusko

Martina Kolníková24 990 Kč23 990 Kč/os.Ukaž zájezdTip: Zájezd v období petrohradských bílých nocí22. – 26. 6. 2021 (5 dní) – 

Výpravný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Petrohradu a navštívíte Carské Selo. Zatajíte dech při otevírání mostů na řece Něvě, zažijete plavbu do překrásných Petrodvorců, kterým se bez nadsázky říká Ruské Versailles a odhalíte tajemství Jantarové komnaty. Přeneste se s námi v čase do carské doby a poznejte Petrohrad!PRO AKTIVNÍ1 muž čeká na sdílení pokoje

To nejlepší z Petrohradu + MOSKVA + JANTAROVÁ KOMNATA

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚRusko

Martina Kolníková33 990 Kč30 990 Kč/os.Ukaž zájezdTip: Zájezd v období petrohradských bílých nocí28. 6. – 5. 7. 2021 (8 dní) – 

Dvě nejkrásnější ruská města a největší z pokladů Ruska – smršť zážitků pro nadšené cestovatele. Jdeme na to! Objevíte skrytá zákoutí Petrohradu, projdete se po Něvském propektu a nevyjdete z úžasu nad díly Ermitáže či nad krásou chrámu Vzkříšení Krista. Nevynecháte moskevský Kreml, poplujete do úchvatných Petrodvorců a vydáte se do Carského Sela s Kateřinským palácem. Připraveni zažít Rusko? Dopřejte si Petrohrad, Moskvu i Jantarovou komnatu v jednom!
TIP

To nejlepší z Petrohradu + KARÉLIE + BÍLÉ NOCI

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚRusko

Ondřej Vokatý31 990 Kč29 990 Kč/os.Ukaž zájezdVýlet lodí na ostrov Kiži v Karélii v ceně zájezdu29. 6. – 5. 7. 2021 (7 dní) – 

Velké zážitky z velké země… S naším průvodcem poznáte nepoznané, objevíte skvosty Petrohradu a na vlastní kůži okusíte atmosféru ruského severu. Projdete se po Něvském prospektu, zhlédnete slavnou Ermitáž i velkolepý chrám Vzkříšení Krista. Vychutnáte si plavbu po Oněžském jezeře na ostrov Kiži s dřevěnými chrámy. Inspirace pro cestovatele, kterou musíte zažít – Rusko vás dostane!

To nejlepší z Petrohradu + HELSINKY

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚRusko

Veronika Drbohlavová31 990 Kč30 990 Kč/os.Ukaž zájezdPlavba lůžkovým trajektem Princess Anastasia z Helsinek do Petrohradu12. – 18. 7. 2021 (7 dní) – 

Finsko versus Rusko – výjimečná kombinace pro vášnivé cestovatele. S fundovaným průvodcem objevíte největší zajímavosti Helsinek a Petrohradu. Budete obdivovat pevnost Suomenlinna, olympijský stadion i helsinské trhy. Dech se vám zatají při otevírání mostů nad Něvou a v Petrodvorcích nevyjdete z úžasu. Cestování je vášeň – připravte se na zážitky a poznejte Helsinky i Petrohrad v jednom!PRO AKTIVNÍ

To nejlepší z Petrohradu + MOSKVA + JANTAROVÁ KOMNATA

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚRusko

Arménský kostel sv. Kateřiny

Martina Kolníková33 990 Kč30 990 Kč/os.Ukaž zájezd12. – 19. 7. 2021 (8 dní) – 

Dvě nejkrásnější ruská města a největší z pokladů Ruska – smršť zážitků pro nadšené cestovatele. Jdeme na to! Objevíte skrytá zákoutí Petrohradu, projdete se po Něvském propektu a nevyjdete z úžasu nad díly Ermitáže či nad krásou chrámu Vzkříšení Krista. Nevynecháte moskevský Kreml, poplujete do úchvatných Petrodvorců a vydáte se do Carského Sela s Kateřinským palácem. Připraveni zažít Rusko? Dopřejte si Petrohrad, Moskvu i Jantarovou komnatu v jednom!
TIPPRO AKTIVNÍ

To nejlepší z Petrohradu + DEN NÁMOŘNICTVA + JANTAROVÁ KOMNATA

Z PRAHYHOTEL V PETROHRADUSNÍDANĚRusko

Ondřej Vokatý24 990 Kč23 990 Kč/os.Ukaž zájezd23. – 27. 7. 2021 (5 dní) – 

Velkolepý, čarokrásný, nezapomenutelný… Petrohrad, jak jste ho dosud nezažili: ve víru námořních oslav. Uvidíte přehlídku historických plavidel, projdete se po palubě Aurory, nevynecháte Kazaňskou katedrálu či chrám Vzkříšení. Vychutnáte si slavnostní ohňostroj i show fontán v Petrodvorcích. A dopřejete si skutečný ruský poklad. Připraveni? Cestujte mazaně a poznávejte Petrohrad na vlastní kůži!PRO AKTIVNÍ

To nejlepší z Petrohradu + MOSKVA + JANTAROVÁ KOMNATA

Z PRAHYHOTELSNÍDANĚRusko

Martina Kolníková33 990 Kč30 990 Kč/os.Ukaž zájezd9. – 16. 8. 2021 (8 dní) – 

Dvě nejkrásnější ruská města a největší z pokladů Ruska – smršť zážitků pro nadšené cestovatele. Jdeme na to! Objevíte skrytá zákoutí Petrohradu, projdete se po Něvském propektu a nevyjdete z úžasu nad díly Ermitáže či nad krásou chrámu Vzkříšení Krista. Nevynecháte moskevský Kreml, poplujete do úchvatných Petrodvorců a vydáte se do Carského Sela s Kateřinským palácem. Připraveni zažít Rusko? Dopřejte si Petrohrad, Moskvu i Jantarovou komnatu v jednom!
PRO AKTIVNÍ

To nejlepší z Petrohradu + JANTAROVÁ KOMNATA

Kostel sv. Kateřiny Alexandrijské

Z PRAHYHOTEL V PETROHRADUSNÍDANĚRusko

Ondřej Vokatý24 990 Kč22 990 Kč/os.Ukaž zájezd10. – 14. 8. 2021 (5 dní) – 

Výpravný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Petrohradu a navštívíte Carské Selo. Zatajíte dech při otevírání mostů na řece Něvě, zažijete plavbu do překrásných Petrodvorců, kterým se bez nadsázky říká Ruské Versailles a odhalíte tajemství Jantarové komnaty. Přeneste se s námi v čase do carské doby a poznejte Petrohrad!NOVINKAPRO AKTIVNÍ

To nejlepší z Pobaltí + PETROHRAD

Bolšoj gostinny dvor

4 MÍSTA ODJEZDUHOTELSNÍDANĚRusko

Jiří Toman16 990 Kč/os.Ukaž zájezdJedinečný zážitek – prohlídka interiérů paláce Petra Velikého v Petrodvorcích13. – 22. 8. 2021 (10 dní / 6 nocí) – 

Krajina, historie i památky, které vám vezmou dech. Nechte se vtáhnout do tajů Pobaltí a čarokrásných Benátek severu. Vydáte se do míst, kam se ostatní nedostanou. Vychutnáte si secesně laděnou Rigu, úzké uličky Vilniusu a malebný středověký Tallin. Projdete se dunami Kurské kosy i Něvským prospektem. Těšit se můžete na okouzlující carské Petrodvorce či největší uměleckou galerii světa. Poznávejte svět a dopřejte si dokonalé zážitky z Pobaltí a Petrohradu!

https://www.radynacestu.cz/rusko/petrohrad/?a_box=rjd584yr